Форма входу

Випадкове фото

Наше опитування

Ваше основное занятие
1. работаю в организации, предприятии
2. ищу работу
3. студент ВУЗа
4. учащийся школы, гимназии
5. имею свою фирму
6. студент училища, коледжа, техникума
7. другое
8. пенсионер
9. ничем не занимаюсь
Всього відповідей: 134

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

    Середа, 24/07/24, 18.21.50
Вітаю Вас Гость | RSS  | Головна | Мій профіль | Вхід | Вихід|
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА
Каталог статей


Головна » Статті » Охорона здоров’я

Діагностичний центр в Петропвавлівській Борщагівці

Минув рік, як у Петропавлівській Борщагівці – на вул Петропавлівській  14 -Д відкрився    діагностичний  центр.  Його щоденна  напружена робота засвідчила: правильне  рішення  зробила  Петропавлівсько-Борщагівська    сільська    рада,  надавши дозвіл на роботу цього лікувального закладу.

У  щільному  графіку  прийому  пацієнтів, зустрічей  та  оглядів  відвідувачів  нашому кореспонденту все ж вдалося поговорити з головним лікарем Оксаною Ситник.

  Передусім,       висловила  побажання Оксана Олександрівна, – я хочу, щоб якнайбільше людей приходило здорових, просто на діагностику, а не з хронічними запущеними  хворобами.  На  жаль,  сучасна  людина більше турбується про свій вигляд, а не про свій  організм. Приміром, техогляд авто ніхто не забуває зробити, а от перевірити себе –зась.  От якби кожна людина змогла полюбити себе і подбати... Тим більше, що це ж не займає багато часу…

Ми розробили декілька комплексних програм,  якщо  говорити  лікарською  мовою, профогляд.  В цей комплекс входить ультразвукове дослідження (УЗД) щитовидної залози, кишківного тракту, у жінок – гінекологічний огляд, перевірка молочних залоз, якщо чоловік – предстатевої залози. 

І,  отримуючи  щорічно  повідомлення  про кількість  хворих  на  туберкульоз,  інші  важкі хвороби, все одно мало людей починає себе любити.

Комплексна програма в нашій клініці коштує від 600 до 1200 гривень, на мою думку, раз  на  рік  виділити  таку  суму  на  своє  здоров’я можна. Краще боротись із хворобою, коли вона маленька. Бо коли вона набирає масштабів,  то  на  задній  план  відходить  і робота, і сім’я, і спокійне існування.

Ми  визначили  для  себе  обсяг  роботи  на даний момент: це прилеглі до нашої клініки райони    тут  ми  працюємо,  інформуючи людей  про  важливість  здорового  способу життя, допомагаємо їм вчасно дізнатись про захворювання,  а  іноді  й  попередити  його появу.

Можливості центру досить великі, він може розширятися. Окрім діагностичного відділу відкрилася поліклінічна служба. Лікуванням, як таким, ми поки не займаємось, працює лише   денний   стаціонар.   Консультативні послуги задіяні процентів на 30%, а діагностичні відповідно на 40%. Тобто працювати ми  можемо  й  на  повну  силу,  але  такого напливу людей немає.

Є дні, коли ми працюємо на повну силу і тоді можна визначити свої можливості. Одна справа, коли в день 50 пацієнтів, і зовсім інша – 80 людей до двох годин дня. Працюємо ми виключно по запису. Так людина може отримати окрім лікування ще й просту увагу. Ми не  визнаємо  конвеєрності  у  роботі.  Наша праця – спільна, кожна окрема ланка працює бездоганно,  тому  досягаються  відповідні результати. Важко точно сказати, скільки пацієнтів ми обслуговуємо на місяць. Різні дні, місяці, все відображається на їх візитах. Наприклад, у травні вся країна святкувала, пасхальні свята теж сприяли відсутності хворих, але це відпочинок  і  це  добре.  Взагалі,  люди  схильні бити на сполох лише за крайньої потреби. Вони не звикли ходити до лікарні аби просто поцікавитись змінами у організмі вцілому.

Напрями нашого закладу не змінились, а скоріше  розширились.  Так,  ми  з  самого початку позиціонували себе як клініка по діагностиці раку молочної залози на ранніх стадіях.  Цю  проблему  ми  будемо  тримати  під контролем  і надалі. У нас відбуваються прийоми  у  лікарів  з  онкоцентру,  ми  маємо  всі можливості, щоб ранню діагностику зробити повною. Якісна мамографія, якісне УЗД, кваліфікований мамолог – все це є.

Зараз  запускаємо  неврологічний  напрямок. Всі сидять за комп’ютером або садять картоплю, але не всі ходять до басейну, щоб зміцнити   спину.   Потроху   вводимо   нові напрямки.

До нас приходять і жінки, і чоловіки, і підлітки. Не оглядаємо ми лише дітей. Нині  в  колективі  56  осіб.  Дуже  дружні. Переважно  – це  енергійні  молоді  люди.  В них – бажання прийти вчасно на допомогу, бажання оримувати нові й нові знання – ось що вони несуть із собою. Такі працівники трудяться в нас і з Петропавлівської Борщагівки:

у нас працює Мірошевич, лікар-ендокринолог, людина надзвичайно професійна і дівчинка в бухгалтерії.

Виокремити когось конкретного я не можу. Та й не варто, щоб не применшувати працю інших. На мою думку, вдала праця колектива в цілому – ось результат, а одна людина цього не забезпечить.

Так, заходячи в клініку, зустрічаючи усміхнених  та  уважних  дівчат  з  реєстратури, розумієш, що ти тут бажаний гість і допомогти тобі дійсно хочуть. Медсестри та лаборанти, виконуючи свою частину роботи, завжди хочуть робити це якнайкраще. Основне  завдання    залишати  пацієнтів

задоволеними. Є в нас і книга відгуків. Там і подяки,  і  жарти,  і  вияви  поганого  настрою людей. А ми – завжди відкриті для всіх.

Для роботи поліклініки не вистачає багато чого. Але можливість розширення досі актуальна, тому будемо використовувати те, що вже почали робити...


Категорія: Охорона здоров’я | Додав: Admin (09/07/11) | Автор: Михайло Грищенко
Переглядів: 1874
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Petropavlivska Borshchagivka@2024