Форма входу

Випадкове фото

Відеозйомка


студія "БОРЩАГІВСЬКИЙ МЕРИДІАН"

Наше опитування

Ваше основное занятие
1. работаю в организации, предприятии
2. ищу работу
3. студент ВУЗа
4. учащийся школы, гимназии
5. имею свою фирму
6. студент училища, коледжа, техникума
7. другое
8. пенсионер
9. ничем не занимаюсь
Всього відповідей: 134

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Пошук по сайту

    Субота, 31/10/20, 01.06.58
Вітаю Вас Гость | RSS  | Головна | Мій профіль | Вхід | Вихід|
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА
Каталог статей


Головна » Статті » Соціальна сфера

В основі - закон і прявопорядок

    - Переважна бiльшiсть громадян обох населених пунктiв, що входять до складу сiльськоi ради, є правослухняними, i в громадських мiсцях, i в родинах поводяться як i належить дисциплiновано i порядно. Тобто piвень їx правової культури, вихованості не викликає сумніву. Тому, загалом, кiлькiсть правопорушень у нас зменшується. Цьому сприяє профiлактична робота, яку ми разом з колегами постiйно здiйснюємо на території громади, на прийомах, пiд час проведення вiдпрацювання вiдповiдних заходiв, що проводяться спiльно з райвiддiлом внутрiшнiх справ.

   Проте, в проблеми iншого порядку. Оскiльки нашi села розташованi в передмiстi столицi, тут постiйно трапляються випадки проникнення заїжджих громадянна територiю квартир i будинкiв з метою пограбування, заволодiння чужим майном. Це найскладнiша наша проблема. Тому я закликаю мешканцiв наших населених пунктiв бути пильними, вжити yсix заходiв з метою недопущення подiбних правопорушень.

    3вичайно, велику допомогу в захистi правопорядку i законностi  громодянам надав спецзагiн "Дельта плюс", який вже кiлька мiсяцiв проводить значну роботу в наших селах. Ним здiйснюється цiлодобова охорона громадського порядку, чергування i патрулювання вулиць  сiл, а також в мiсцях найбiльшого скупчення населення, особливо молодi.

    Розповiдaв заступник командира загону Петро Данько:

- Ми розпочали роботу у селах Петропавлiвськiй Боршагiвцi i Чайки у жовтнi нинiшнього року. I взялися за дiло серйозно.

    Зокрема,  патрульною службою пiдроздiлу пiд керiвнирцтвом старшого патруля Юрiя Гайзера було здiйснено 131 виїзд та 86 виходiв по громадських мiсцях. В результатi виявлено 3 порушення громадського порядку, порушення тишi-11  випадкiв. Зокрема, це виявлено на вулицi Шкiльнiй, де група молодi поводилася непристойно в пiзнiй час. Наше втручання було своєчастним.

Нам доводиться  інодіi втручатися й у сiмейнi конфлiкти. Таких було 16 випадкiв. Бiльшiсть з них трапляються пiсля розпиття спиртних напоїв. Примiром, такi випадки сталися на вул.Горького, Шкiльнiй, Ленiна. 3 винуватцями конфлiктiв проведено профiлактичнi бесiди.

   Члени загону зупинили майже 10 бiйок. Одна з них сталася бiля кафе "Зодіак". 2 дiвчини напiдпитку почали з'ясовувати стосунки, очевидно не подiливши мiж собою кавалера . Довелося викликати не тiльки слiдчо-оперативну групу, а й швидку медичну допомогу.

    Kpiм того пiд час патрулювання виявлено й відреагованo на 9 випадкiв дрiбного хулiганства, грабiж (затримано на мiсцi злочину 4 чоловiк).

   Окремо, потрiбно зауважити й про наркоманів.  Нами затримано 2 молодих людей.  Вжито вiдповiдних заходiв.

  Патрульнi також виявили кiлька випадкiв порушення громадського порядку й у місцях найбiльшого скупчення людей, на дитячих майданчиках, якi допустили палiння цигарок.

В результатi оперативних дiй спецзагоном "Дельта плюс" за правопорушення громадського порядку затримано 87 осiб.

Бiйцями пiдроздiлу постiйно опрацьовуються найбiльш небезпечнi дiлянки, на яких ймовiрна загроза життю та здоров'ю громадян. 3 цiєю метою проводиться систематичне патрулювання, влаштовуються засiдки та проводяться рейди по мiсцях ймовiрних зустрiчей нapкоманів, напади на одиноких перехожих. Це й приносить необхiднi результати.

Один з важливих секторiв нашоi роботи - боротьба з пияцтвом. Адже нepiдкo розпиття спиртних напоїв у громадських мiсцях, або поява в нетверезому cтaнi призводить до конфлiктiв,   до обурення населення. Бiйцями спецзагону затримано за розпиття та появу в нетверезому cтані в громадських мiсцях понад 38 осiб на вулицях Ленiна, Калiнiна, Шкiльна та в інших мiсцях.

Ще один напрямок роботи спецзагону ­боротьба проти систематичних порушень благоустрою села.  Адже прийнятi  сесiею сiльськоi ради відповідні правила вимагають відповiднoгo реагування i виконання. Нами зроблено 5 виїздiв з метою припинення систематичних порушень щодо вивезення смiття.

Трапляються й випадки самовiльного  пiдключення  до каналiзацiйних  мереж  та вiдключення водопостачання. Складено адмiнiстративний протокол на громадянку  м. на вулицi  Шкiльнiй.

Наведу й такий приклад. 19 листопада з вулицi Шкiльна , 23 отримано виклик з приводу демонтажу поштових скриньок одного з пiд'iздiв. Ми провели опитування шести пiдозрюваних, якi нiдe не працюють. 3 ними проведена вiдповiдна робота.

В результатi наших рейдiв виявлено пункт прийому металу. Вжито заходiв  i щодо спалювання листя, трави, побутових вiдxодiв. З такими громадянами, де є легкозаймистi  i небезпечнi мiсця, проведено профiлактичнi заходи.

  Виявлено й один випадок розклеювання оголошення - про надання iнтимних послуг. Громадянину, який допустив це правопорушення, вказано на недопустимість подiбних "розваг" .

   Постiйний контроль здiйснюемо й під час проведення футбольних матчiв. На cтадіоні збирається чимало уболiвальникiв i наша присутнiсть тут сприяє порядку i дисциплiнованостi глядачiв.

   Отже,  дiльничнi  мiлiцiонери, загiн спецiального призначення виконують неабияку роботу зi змiцнення правопорядку й законності на території сiл Петропавлiвська  Борщагiвка i Чайки. Вона здiйснюеться як у планi оперативностi, так i в профiлактицi правопорушень. Бо, звiсно, злочин легше попередити, нiж  розкрити.

Тож i вся дiяльнiсть сiльськоi ради спрямована на забезпечення життедiяльностi людей, ix спокiй i добробyт.

Категорія: Соціальна сфера | Додав: Admin (03/01/12) | Автор: Михайло Грищенко
Переглядів: 706
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Petropavlivska Borshchagivka@2020